Přeskočit na obsah

Ladislav Jodlovski

(*1973) člen ODS

Bc. Ladislav Jodlovski

Dlouholetý obyvatel Moravské Ostravy, posledních deset let žije v Přívoze, který si zamiloval. Pracovní kariéru nastartoval po maturitě na Úřadu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, poté začal pracovat v oblasti informačních technologií, v níž působí dodnes – aktuálních devět let v bankovním sektoru jako vedoucí oddělení business intelligence.

Zkušenosti v komunální politice reprezentují tři volební období v zastupitelstvu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. V současném volebním období je členem Rady.

Ve svém volnu nejraději tráví čas s rodinou (manželka a dcery) a věnuje se také četbě vědeckofantastické literatury, která je jeho vášní již od dětství.

Přívoz vůbec není špatné místo k bydlení, jak si někteří lidé myslí. Má mnoho krásných míst i obrovský potenciál k dalšímu rozvoji. Třeba prázdná plocha v klínu ulic Nádražní a Macharova, kde vzniká nádherný projekt Palác Sitte. V rámci modernizace železničního uzlu Ostrava se plánuje kompletní proměna Hlavního nádraží a přednádražního prostoru. Směrem k zadnímu Přívozu roste nové obchodní centrum a mění se i zadní oblast Přívozu za železniční tratí na Bohumín. Chystá se celková revitalizace Přívozu v několika etapách. Chci být u toho.“

Osobní motto: „Všechny naše sny se mohou stát skutečností, pokud máme odvahu je následovat.“ Walt Disney

Co pro Vás mohu udělat?

Je nějaké téma, které Vás pálí? Navrhněte svou prioritu.

Navrhnout prioritu